Kullanım Koşulları

mizmu.com internet sitesine girmeniz veya bu internet sitesindeki herhangi bir bilgiyi kullanmanız, aşağıdaki koşulları kabul ettiğiniz anlamına gelir.

Kullanım Koşulları kurallarımız mizmu.com web sitemizi ve Mizmu tarafından işletilen diğer web sitelerini kullanımınızı yöneten yasal hüküm ve koşulları ortaya koymaktadır.


mizmu.com internet sitesine girmeniz veya bu internet sitesindeki herhangi bir bilgiyi kullanmanız, aşağıdaki koşulları kabul ettiğiniz anlamına gelir.

GENEL BİLGİLER

mizmu.com internet sitesinde yer alan bilgilerin ve malzemelerin, görsel ve işitsel unsurların ve bunların düzenlemelerinin telif hakkı, aksi açıkça belirtilmediği sürece mizmu.com’a aittir.


mizmu.com’da bulunan hiçbir bilgi, istatistik, materyal ve bu internet sitesi adıyla gönderilen e-posta yazışmaları, Mizmu’nun yazılı izni olmaksızın kopyalanamaz, dağıtılamaz, kiralanamaz, çoğaltılamaz, alt lisansla kullandırılamaz, değiştirilemez, postalanamaz, iletilemez, sunulamaz ve ticari bir amaçla kullanılamaz. İşbu internet sitesinin bütünü veya bir kısmı ile e-posta aracılığıyla yapılan yazışmalar, başka bir internet sitesinde izinsiz olarak yayınlanamaz, kullanılamaz. Yazılı izin alınarak yapılan alıntılarda kaynak göstermek zorunludur. Aksine hareketler hukuki ve ceza-i sorumluluğu gerektirir. Mizmu ‘nun burada açıkça belirtilmeyen diğer tüm hakları saklıdır.


SORUMLULUĞUN SINIRLANDIRILMASI


Kayıt için kullandığınız e-posta adresiniz sadece aktivasyon ve üyeliğinizle ilgili bilgilendirme iletileri göndermek için kullanılacak ve yasal zorunluluklar veya izniniz haricinde kesinlikle 3. şahıs ve kurumlarla paylaşılmayacaktır.


Bu internet sitesinde verilen bilgiler, “olduğu gibi”, “mevcut olduğu şekilde” sağlanmaktadırlar. mizmu.com bu bilgilerin doğruluklarını, yeterliliklerini ve eksiksizliklerini garanti etmemekte ve bu bilgilerdeki hatalar ya da eksiklikler nedeniyle sorumluluğu, açık bir şekilde reddetmektedir. Bu bilgilerle mizmu.com üçüncü şahıslara yönelik olanlar da dahil olarak mülkiyet, satılabilirlik, doğruluk, güvenilirlik, kesinlik, belirli bir amaç için uygunluk ve/veya bilgisayar virüsü bulunmamasına ilişkin garantiler dahil ancak bunlarla sınırlı kalmamak kaydıyla, zımnen, açıkça ya da yasal olarak hiçbir garanti vermemektedir.


Bu internet sitesi ve internet sitesine üyelik dayanağıyla kullanıcılara gönderilen e-posta mesajları, mizmu.com‘un kontrolü altında olmayan başka internet sitelerine bağlantı veya referans içerebilir. Mizmu, bu sitelerin içerikleri veya içerdikleri diğer bağlantılardan sorumlu değildir.

Mizmu, işbu site ve site uzantısında mevcut her türlü hizmet, ürün, siteyi kullanma koşulları ile sitede sunulan bilgileri önceden bir ihtara gerek olmaksızın değiştirme, siteyi yeniden organize etme, yayını durdurma hakkını saklı tutar. Değişiklikler sitede yayım anında yürürlüğe girer. Sitenin kullanımı ya da siteye giriş ile bu değişiklikler de kabul edilmiş sayılır. Bu koşullar link verilen diğer web siteleri için de geçerlidir.


Bu internet sitesine girilmesi, sitenin ya da sitedeki bilgilerin ve diğer verilerin, programların vs. kullanılması sebebiyle, sözleşmenin ihlali, haksız fiil, ya da başkaca sebeplere binaen, doğabilecek doğrudan ya da dolaylı hiçbir zarardan mizmu.com ve yetkilileri sorumlu değildir. Mizmu, sözleşmenin ihlali, haksız fiil, ihmal veya diğer sebepler neticesinde; işlemin kesintiye uğraması, hata, ihmal, kesinti hususunda herhangi bir sorumluluk kabul etmez.


Mizmu, sözleşmenin ihlali, haksız fiil, ihmal veya diğer sebepler neticesinde; işlemin kesintiye uğraması, hata, ihmal, kesinti, silinme, kayıp, işlemin veya iletişimin gecikmesi, bilgisayar virüsü, iletişim hatası, hırsızlık, imha veya izinsiz olarak kayıtlara girilmesi, değiştirilmesi veya kullanılması hususunda herhangi bir sorumluluk kabul etmez.


Bu internet sitesinin kullanımı sırasında veya sonrasında oluşabilecek herhangi bir performans arızası, hata, eksiklik, kesinti, kusur, işletme ve/veya nakilde gecikme, bilgisayar virüsü ve/veya hat ve/veya sistem arızası sonucu doğrudan ya da dolaylı ortaya çıkan zarar, ziyan ve masraflar dahil ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere hiçbir zarar ve ziyandan, mizmu.com ve/veya çalışanları, bu tür bir zarar ve ziyan olasılığından haberdar edilmiş olsalar dahi, sorumlu olmazlar.


mizmu.com, internet sitesinde veya üyelerine gönderdiği e-postalarda, kendisinin veya üçüncü kişilerin hizmetleri hakkında reklam ve promosyonlar görüntülenebilir. Bu reklam ve promosyonların içerikleri hakkındaki sorumluluklar, reklam veya promosyon sahiplerindedir; mizmu.com bu reklam ve promosyonlarla ilgili olarak sorumluluk kabul etmez.

mizmu.com yazılı olarak açıkça izin vermediği sürece, hizmetin herhangi bir bölümünü çoğaltamaz, kopyalayamaz, kaynak koda dönüştüremez, yeniden derleyemez, dağıtamaz, parçalarına ayıramaz, yayınlayamaz, görüntüleyemez, tersine mühendislik yapamaz, değiştiremez, yükleyemez, iletemez, satamaz, lisanslayamaz, aktaramaz, yükleyemez, çerçeveleyemez, bağlantı veremez, düzenleyemez veya bir şekilde istismara uğratamazsınız. Hizmetin kopyalanması, değiştirilmesi, çoğaltılması, yayınlanması, indirilmesi, yüklenmesi, iletilmesi, gönderilmesi, dağıtılması ya da bir şekilde kötüye kullanılması yasaktır.